„Przedsiębiorstwo Budowlane Bojakowski ‘’ to firma z wieloletnią tradycją. Założona została w 1982 roku przez Zbigniewa Bojakowskiego. Od samego początku istnienia stawialiśmy na rozwój – doskonalenie swoich umiejętności oraz inwestycje w zaplecze sprzętowe.

Jesteśmy rozpoznawaną na rynku firmą ogólnobudowlaną z bardzo bogatym doświadczeniem. Wypracowany model działania sprawił, że obecnie firma koncentruje swoją działalność na rynku usług budowlanych realizowanych w systemie generalnego wykonawstwa.

Jesteśmy dumni z faktu, że zrealizowane przez nas projekty budowlane są wysoko cenione przez inwestorów, a marka BOJAKOWSKI należy do najlepiej rozpoznawalnych w regionie. Nasz wspólny sukces zawdzięczamy przede wszystkim wyspecjalizowanej kadrze posiadającej wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie. Pierwszorzędnym celem naszej firmy jest spełnienie oczekiwań klientów w zakresie wykonywanych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy zapewniając terminowe i jakościowo dobre wykonawstwo. Jako rekomendacje przedstawiamy galerię naszych zdjęć z wykonanych prac.